МОВА ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ

Мова навчання у закладі – українська.

З метою задоволення освітніх потреб учнів і збереження учнівського контингенту в школі функціонують класи: з українською мовою навчання, класи з українською мовою навчання з вивченням російської мови, класи з українською мовою навчання з вивченням німецької мови, класи з українською мовою навчання з вивченням польської мови .

ЗАКОН УКРАЇНИ «ПРО ОСВІТУ»

Стаття 7. Мова освіти (ред.)

  • Мовою освітнього процесу в закладах освіти є державна мова.

    • Особам, які належать до національних меншин України, гарантується право на навчання в комунальних закладах освіти для здобуття дошкільної та початкової освіти, поряд із державною мовою, мовою відповідної національної меншини. Це право реалізується шляхом створення відповідно до законодавства окремих класів (груп) з навчанням мовою відповідної національної меншини поряд із державною мовою і не поширюється на класи (групи) з навчанням українською мовою.

    • Особам з порушенням слуху забезпечується право на навчання жестовою мовою та на вивчення української жестової мови.

  • Держава сприяє вивченню мов міжнародного спілкування, насамперед англійської мови, в державних і комунальних закладах освіти.

  • У закладах освіти відповідно до освітньої програми можуть викладатися одна або декілька дисциплін двома чи більше мовами – державною мовою, англійською мовою, іншими офіційними мовами Європейського Союзу.

  • За бажанням здобувачів професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти заклади освіти створюють можливості для вивчення ними мови корінного народу, національної меншини України як окремої дисципліни.

 

 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *