На території ТОВ «ЖКК» підняли найбільший прапор у Житомирі

Найбільший у Житомирі прапор України замайорів на підприємстві «Житомирський картонний комбінат». 22 серпня, напередодні Дня прапору та Дня Незалежності України, працівники установи блакитно-жовтий стяг на території підприємства.

Також у церемонії підняття прапору взяли участь представники волонтерського та ветеранського руху та школярі школи №33. Волонтери зазначили: те, що найбільший прапор міста висить саме тут, є доречним, адже підприємство постійно допомагає воїнам на Сході країни. Житомирська волонтерка Юлія Толмачова розповіла, що такий захід виховує патріотизм у дітях.

«По-перше, ми повинні виховувати в дітях патріотизм та показувати, якою ціною все це дається. У нас у країні п’ять з половиною років йде війна, і діти мають знати, якою ціною дається незалежність нашої країни. Більше ніж 13 тисяч загиблих бійців, завдяки яким ми можемо вільно ходити тут і діти можуть відвідувати такі свята»,- говорить Юлія Толмачова.

Школа № 33 знаходиться під особливою опікою ТОВ «Житомирський картонний комбінат». Учні школи поділись своєю думкою, чим для них є прапор України.

«Для мене прапор символізує боротьбу та любов», – говорить Вероніка.

За матеріалами сайту “Житомир-info”

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!