Пробне ЗНО 15-17 відбудеться дистанційно — УЦОЯО

Український центр оцінювання якості освіти офіційно повідомив, що на Пробне ЗНО не потрібно приходити до пунктів тестування  натомість пропонують пройти його з дому.

Уряд України заборонив проводити пробне ЗНО в закладах освіти в період до 22 червня. Відповідні зміни до постанови №392, якою визначали карантинні міри з 22 травня по 22 червня, прийняли увечері 12 червня.

«Ми просимо вас 15 червня і 17 червня не приходити на пункти проведення пробного ЗНО, окрім відповідальних за пункти та їхніх помічників, а також повідомити про це усім вашим друзям, знайомим, колегам, хто, можливо, також мав би прийти до нас у цей понеділок».

З огляду на ситуацію, що склалася, пропонують учасникам пройти тестування вдома:

15 червня об 11:00 зайти на свою інформаційну сторінку і завантажити тестовий зошит і бланк відповідей з української мови і літератури.

  • Виконати завдання тестового зошита.

  • До 19 червня унести свої відповіді до сервісу визначення результатів.

  • Отримати свій результат за тестування.

17 червня об 11:00 зайти на свою інформаційну сторінку і завантажити тестовий зошит і бланк відповідей з того навчального предмета, який ви обрали для проходження пробного ЗНО.

  • Упродовж двох днів виконати завдання тестового зошита.

  • До 19 червня унести свої відповіді до сервісу визначення результатів.

  • Отримати свій результат за тестування.

Під час роботи із тестовим зошитом просять дотримуватися часових меж і не відволікатися. Сервіс визначення результатів буде працювати з 11:00 17 червня до 18:00 19 червня. Деталі на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Також раніше повідомляли про два варіанти проведення ЗНО, залежно від епідемситуації: з 25 червня по 17 липня (нинішній сценарій), або з 17 серпня по 4 вересня. За другим сценарієм пробне ЗНО планували провести на початку серпня.

Автор: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!