Проект “Демо-урок”

16 листопада на базі Житомирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №33 відбувся демонстраційний урок для вчителів англійської мови у 5А класі. Заняття проводилося кваліфікованим методистом Міжнародного освітньо-методичного центру Дінтернал Ед’юкейшн (Велика Британія, Україна ) Оленою Міходуй,що є практикуючим викладачем англійської мови(кваліфікації CELTA,DELTA) та сертифікованим екзаменатором міжнародних мовних іспитів Pearson Test of English.

Демонстраційний урок проводився з групою учнів 5А класу у присутності вчителів англійської мови з використанням нового підручника Next Move. Аналіз уроку здійснювався у формі інтерактивного семінару-практикуму та включав розгляд мети уроку, його етапів, використаних методичних прийомів.
Кожен з учасників до початку заходу отримав завдання з методичним спрямуванням, виконання якого базувалося на спостереженні демонстраційного уроку.

Діти працювали над вивченням абсолютно нової для них теми “У місті”. Учні показали достатній рівень своїх знань, працювали в групах, парах. 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!