Структура та органи управління закладом освіти

Директор школи : 

Осницький Йосип Павлович – директор школи, вчитель математики

Заступники з навчально-виховної роботи :

Дзюмага Наталія Зіновіївна – заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель історії та правознавства;

Степчина Людмила Анатоліївна – заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель української мови.

Заступник директора з виховної роботи :

Герасимчук Світлана Олегівна – заступник директора з виховної роботи, вчитель російської мови та зарубіжної літератури.

Заступник директора з господарської частини :

Дідківський Анатолій Іванович

Психологічна служба :

Манжула Оксана Сергіївна – практичний психолог 

Мазепкіна Олена Олексіївна – соціальний педагог

Педагог-організатор :

Бабушко Катерина Валеріївна – педагог-організатор, керівник гуртка

Бібліотека : 

Клинкова Олена Олександрівна – завідувач бібліотекою

Педагоги школи : 

МК вчителів української мови :

Хомич Любов Володимирівна – вчитель української мови та літератури;

Ранець Людмила Павлівна – вчитель української мови та літератури;

Воробйова Жанна Василівна – вчитель української мови та літератури;

Селюченко Наталія Володимирівна – вчитель української мови та літератури;

Голобородько Людмила Йосипівна – вчитель української мови та літератури;

Міненко Людмила Василівна – вчитель української мови та літератури;

Кулініч Галина Іванівна – вчитель української мови та літератури;

Гулак Інна Євгеніївна – вчитель української мови та літератури;

Нагіленко Валентина Миколаївна – вчитель української мови та літератури.

МК вчителів природничого циклу :

Фарафонова Ольга Володимирівна – вчитель математики;

Радзивіл Ліна Леонідівна – вчитель математики;

Загурська Людмила Олександрівна – вчитель математики;

Шатило Наталія Вікторівна – вчитель математики;

Захарчук Олена Сергіївна – вчитель математики, інформатики;

Войцехівська Катерина Павлівна – вчитель математики, інформатики;

Гаркуша Надія Михайлівна – вчитель фізики;

Дідківська Надія Петрівна – вчитель фізики, вихователь ГПД;

Прокопенко Інна Володимирівна – вчитель інформатики;

Орловська Наталія Василівна – вчитель біології;

Сапанович Тетяна Геннадіївна – вчитель біології;

Беккер Оксана Павлівна – вчитель біології;

Сич Зоя Олександрівна – вчитель хімії;

Горецька Ірина Василівна – вчитель географії.

МК вчителів іноземних мов :

Бобровницька Олена Георгіївна – вчитель англійської мови

 Зелінська Марина Олегівна – вчитель англійської, німецької мов;

Корнійчук Людмила Віталіївна – вчитель англійської мови;

Магалецька Тетяна Олександрівна – вчитель англійської мови;

Гісса Наталія Петрівна – вчитель англійської, німецької мов;

Дроздовська Тетяна Анатоліївна – вчитель англійської мови;

Литвинчук Аліна Юріївна – вчитель англійської мови;

Целуєва Вікторія Вікторівна – вчитель англійської мови;

Савченко Марина Миколаївна – вчитель англійської, німецької мов;

Олексюк Вікторія Вікторівна – вчитель польської мови

МК суспільно-гуманітарного циклу :

Заник Олена Миколаївна – вчитель історії;

Данко Надія Романівна – вчитель історії;

Самченко Анна Олегівна – вчитель історії, асистент вчителя;

Глезер Броніслава Йосипівна – вчитель зарубіжної літератури та російської мови;

Ніколайчук Олена Борисівна – вчитель зарубіжної літератури та російської мови;

Олексійчук Любов Володимирівна – вчитель зарубіжної літератури ;

Фещук Наталія Анатоліївна – вчитель зарубіжної літератури та обслуговуючої праці.

МК естетичного циклу :

Радзевелюк Сергій Васильович – вчитель трудового навчання;

Федорина Ірина Жоржівна – вчитель фізкультури;

Плотницька Оксана Василівна – вчитель фізкультури;

Коцюба Валентина Іванівна – вчитель фізкультури;

Голуб Віктор Миколайович – вчитель музики та мистецтва;

Назаренко Ірина Михайлівна – вчитель музики та християнської етики;

Слинюк Юрій Володимирович – вчитель предмету «Захист України»;

Кулаківська Ніна Миколаївна – вчитель МСП;

Кирилюк Дар’я Миколаївна – вчитель образотворчого мистецтва та обслуговуючої праці;

МК вчителів початкової школи :

Онищенко Світлана Віталіївна – вчитель початкових класів;

Гавриленко Олеся Миколаївна – вчитель початкових класів;

Нікітчина Ірина Василівна – вчитель початкових класів;

Шуляренко Алла Володимирівна – вчитель початкових класів;

Рачунь Наталія Іванівна – вчитель початкових класів;

Сингаївська Таїса Павлівна – вчитель початкових класів;

Малошук Тетяна Миколаївна – вчитель початкових класів;

Рудківська Людмила Андріївна – вчитель початкових класів;

Світко Валентина Леонідівна – вчитель початкових класів;

Гольштейн Ірина Юріївна – вчитель початкових класів;

Антонюк Алла Йосипівна – вчитель початкових класів;

Гончаренко Алла Миколаївна – вчитель початкових класів;

Фесько Ірина Леонідівна – вчитель початкових класів;

Гненюк Лариса Сергіївна – вчитель початкових класів;

Сахненко Юлія Миколаївна – асистент вчителя;

Хажанець Інна Анатоліївна – асистент вчителя;

Кареліна-Мільська Ірина Юріївна – асистент вчителя.

Вихователі ГПД :

Труніна Ганна Віталіївна – вихователь ГПД;

Каленюк Мирослава Святославівна – вихователь ГПД;

Білецька Тамара Вікторівна – вихователь ГПД.

Микуліч Дар’я Анатоліївна – вихователь ГПД

Ставська Інна Юріївна – вихователь ГПД

 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!